Search Menu

Udany Weekend

Jakże udany był dla nas miniony weekend, kiedy to nasi chłopcy wskakiwali na podium, aż trzy razy! Początek dobrej passie dał Patryk Łukaszewski, który wystartował na pięć km w Dąbrowie. Co prawda Patryk nie był zadowolony z uzyskanego czasu, ale trzeba powiedzieć, że warunki tego dnia nie były najlepsze. Dlatego tym bardziej trzeba cieszy się z osiągniętego rezultatu.

Następnego dnia, czyli w niedzielę w całej Polsce i w kilku zagranicznych miastach były rozgrywane biegi ku pamięci „ Żołnierzy Wyklętych” pod nazwą „Tropem Wilczym” Tutaj mieliśmy trójkę naszych reprezentantów, którzy startowali w Wałbrzychu, Kowarach i Lubiniu. Kamil Makoś, który w ostatnim czasie jest w bardzo dobrej dyspozycji wygrał bez większych problemów edycję w Wałbrzychu. Tak samo było z Krzyśkiem Tschirchem, który odniósł sukces wygrywając w Kowarach. Natomiast Grzesiek Balul wystartował w Lubiniu i jak sam podkreślał przebiegł cały dystans na luzie.

Teraz czeka nas jeden z najbardziej wyczekiwanych biegów, czyli „Maniacka dziesiątka” w Poznaniu na którą, wybieramy się prawie wszyscy. Drugim biegiem gdzie się pojawimy, będzie „Wroactiv 10km” we Wrocałwiu.