Search Menu

Bieg Reggae w Jamajskim upale

2 września 2019

Jakże to była udana sobota w wykonaniu KRT. Jak co roku zagościliśmy na Kunickim Biegu Reggae w położonych nad malowniczym jeziorem Kunicach. Zawodnicy KRT rozpoczęli drugą część sezonu w bardzo niesprzyjających warunkach pogodowych . Gorąc każdemu dawał się we znaki , mimo to wyniki były zadawalające . Wraz z Anią Wyszkowską i P. Elżbietą Kościk zmierzyłam się z najkrótszym dystansem 5 kilometrów . Na dystansie 10 kilometrów wystartował P. Krzysiek Wiśniowski, który w ostatniej chwili zdecydował się startować na tym , a nie krótszym dystansie . Z kolei na ostatnim, 20 kilometrowym, dystansie nie mieliśmy reprezentanta. Towarzystwa dotrzymywała nam P. Sylwia , która w tym roku dokumentowała fotograficznie zmagania naszej ekipy.

Intensywną rozgrzewkę wykonaliśmy wszyscy razem, przy okazji też trochę ze sobą porozmawialiśmy. O godzinie 10 rozpoczął się wspólny start na wszystkie dystanse . Na linii mety pojawiła się spora grupa zawodników.

Najszybciej z naszego Teamu bieg ukończyła Ela Kościk z czasem 21:36 minuty, drugi czas po życiówce.  Ela wygrała kategorię wiekową i zajęła 4 miejsce w open.

Ja z czasem 23: 14 minuty ustanowiłam swój rekord życiowy i zajęłam 4 miejsce w kategorii wiekowej i 5 miejsce w open. Jestem bardzo zadowolona z tego biegu i dziękuję trenerowi za przygotowanie.

Ania Wyszkowska z czasem 23: 22 zajęła 5 miejsce w kategorii wiekowej oraz 5 miejsce w open .

Krzysiek Wiśniowski, który był pewny, że pobiegnie 5 kilometrów, zmienił zdanie i wystartował na dystansie dwa razy dłuższym, co dobrze się złożyła, bo wygrał bieg zdobywając 1 miejsce w open oraz 1 miejsce w kategorii wiekowej. Czas Krzyśka to 34:58 minuty i zadowolenie z wygranej.

Gratuluję wszystkim !! KRT ma najlepszych zawodników !!