Search Menu

Osiągnięcia 2018

Nasze osiągnięcia w  2018r.

47 razy podium Open – Tomek Szajda (3M-Trzemeszno) Kamil Makoś (13 razy -1M-Toruń, 1M-Wałbrzych, 1M-Legnica, 1M- Lubin, 1M-Bolków, 1M-Złotoryja, 1M-Gryfów Śl, Grodzisk Wlkp, 2M – Wrocław, 2M – Bolesławiec, 2M-Gorzów Wlkp, 3M- Trzemeszno, 3M-Kępno) Patryk Łukaszewski  (2M- Dąbrowa)Krzysiek Wiśniowski (3 razy -1M- Wleń, 2M-Złotoryja, 3M-Toruń) Krzysiek Tschirch (6 razy – 1M- Kowary, 1M – Jelenia Góra, 1M – Karpacz, 1M-Sobieszów, 2M-Wleń, 3M-Wleń) Czerniak Paweł (5 razy – 2M- Cieplice, 2M Sobieszów,2M-Boguszów Gorce, 3M- Jedlina Zdrój, 3M-Szklarska Poręba) Beata Lupa (4 razy – 1M-Brzeg, 1M-Olesno, 2M-Gołdap, 3M-Iława)Magda Samotyja (3 razy – 1M- Bojadła, 2M-Sława, 3M- Lubin) Paulina Janik (3 razy, 1M- Zagórze Śl, 1M-Sobieszów, 3M-Szklarska Poręba) Asia Miler (3M – Węgorzewo) Ania Wyszowska (4 razy – 1M – Świdnica, 1M-Strzegom, 2M – Kobierzyce, 3M-Sobótka) Ela Kościk – (2 razy 1M-Legnica, 3M – Bojadła)Tomek Raczko (2M- Bolesławiec)

37 razy podium w kategorii – Krzysiek Wiśniowski (3 razy – 3M-Trzemeszno, 3M- Sobótka, 3M-Polkowice) Krzysiek Tschirch (3 razy – 1M-Poznań, 1M- Kobierzyce, 2M-Sobótka)Kamil Makoś (1M-Sobótka)Magda Samotyja (2M- Nowa Sól) Czerniak Paweł (5razy – 1M- Cieplice, 1M- Szklarska Poręba, 2M-Boguszów-Gorce, 2M – Jedlina Zdrój, Sobieszów) Ela Kościk (dwa razy -1M-Legnica, 2M-Wrocław)Bożena Kozak-Sroka (2 razy – 1M-Berlin, 1M-Wleń)Paulina Janik (4 razy – 1M- Wleń, 1M- Sobieszów, 2M -Jedlina Zdrój, 3M-Szklarska Poręba) Beata Lupa (2 razy 2M -Krapkowice, 2M Suwałki) Ania Haładewicz(1M – Bystrzyca) Rysiek Tarłowski (7 razy – 1M- Jelenia Góra, 1M-Bolków, 1M-Warszawa, 1M-Marki, 2M – Bolesławiec, 3M-Złotoryja, 3M-Jawor) Ania Wyszowska (1M- Kobierzyce) Tomek Raczko (1M – Bolesławiec) Asia Miler (2 razy – 1M-Miłkowice, Siechnice) Tomek Szajda (3M-Strzałowo) Krzysiek Sudomlak (1M-Świerzawa)

28 razy pobijaliśmy rekordy życiowe – Paulina Janik (3 razy – półmaraton, 10km, maraton) Asia Miler (2 razy półmaraton, 5km)Andrzej Paczos (10km)Paweł Czerniak (10km) Krzysiek Tschirch (2 razy – 10km, 3km) Michał Walski (3 razy -10km, 2 razy – półmaraton) Grzesiek Balul (10km) Ela Kościk (4 razy – 2 razy – półmaraton, 10km, 1km) Bożena Kozak-Sroka (10km) Beata Lupa (3 razy – 2 razy – 5km, 10km) Ania Wyszowska (5km) Romek Ziembicki (2 razy – 10km, półmaraton)Grzesiek Haładewicz (5km ) Ania Haładewicz (5km) Sławek Waszek (półmaraton) Krzysiek Sudomlak (10km)

13 rekordów klubu – Paulina Janik (3 razy – półmaraton, 10km, maraton) Beata Lupa (7 razy – 2razy – 10km, 3 razy – 5km, 1km, półmaraton)Rysiek Tarłowski (maraton) Patryk Łukaszewski (maraton)Ania Wyszowska (5km)

Brązowy medal Mistrzostw Polski Seniorów w biegu górskim na krótkim dystansie – Ania Wyszowska

Złoty Medal halowych Mistrzostw Polski weteranów na 3000m – Kamil Makoś

Złoty Medal Mistrzostw Polski weteranów na 5km – Rysiek Tarłowski

Brązowy medal halowych Mistrzostw Polski weteranów na 3000m – Krzysiek Wiśniowski

2 Miejsce w klasyfikacji końcowej Grand Prix Trzemeszna i 1M w kategorii Tomek Szajda

2 Miejsce drużynowo – Rekordowa (Dawniej -Maniacka dziesiątka)

3 Miejsce drużynowo – Półmaraton ” Bitwy pod Legnicą”

5 – pokonanych maratonów – Sławek Waszek ( Zimowy Maraton Ślężański ) Paulina Janik (Mediolan) Rysiek Tarłowski (Warszawa) Patryk Łukaszewski (Londyn) Tomek Wypych (Kraków)

8 – pokonane Ultra – Paweł Czerniak (2 razy -Szczawnica, Chojnik), Ula Kaczmarczyk, Sławek Waszek (Szczawnica)Paulina Janik (2 razy- Chojnik, Karkonoski ) Tomek Raczko (ultra 70 Chojnik) Tomek Wypych (ultra 70 Chojnik )