Search Menu

Osiągnięcia 2018

Nasze osiągnięcia w  2018r.

64 razy podium Open – Tomek Szajda (3M-Trzemeszno) Kamil Makoś (18 razy -1M-Toruń, 1M-Wałbrzych, 1M-Legnica, 1M- Lubin, 1M-Bolków, 1M-Złotoryja, 1M-Gryfów Śl, 1M-Grodzisk Wlkp, 1M- Szklarska Poręba, 1M-Ostrzeszów, 2M – Wrocław, 2M – Bolesławiec, 2M-Gorzów Wlkp, 2M- Toruń, 2M-Krynica,2M-Głuchołazy, 3M- Trzemeszno, 3M-Kępno) Patryk Łukaszewski  (2M- Dąbrowa)Krzysiek Wiśniowski (4 razy -1M- Wleń, 2M-Złotoryja, 3M-Toruń, 3M-Ostrzeszów) Krzysiek Tschirch (11 razy – dwa razy – 1M- Kowary, 1M – Jelenia Góra, 1M – Karpacz, 1M-Sobieszów, 1M-Jakuszyce, Krynica, 2M-Wleń, 2M – Szklarska Poręba, 3M-Wleń, 3M Krynica) Czerniak Paweł (6 razy – 2M- Cieplice, 2M Sobieszów,2M-Boguszów Gorce, 3M- Jedlina Zdrój, 3M-Szklarska Poręba, 3M-Lądek Zdrój) Beata Lupa (5 razy – 1M-Brzeg, 1M-Olesno, Giżycko, 2M-Gołdap, 3M-Iława)Magda Samotyja (4 razy – 1M- Bojadła, 2M-Sława, 3M- Lubin, 3M- Zielona Góra) Paulina Janik (4 razy, 1M- Zagórze Śl, 1M-Sobieszów, 3M-Szklarska Poręba, 3M-Krynica) Asia Miler (3M – Węgorzewo) Ania Wyszowska (4 razy – 1M – Świdnica, 1M-Strzegom, 2M – Kobierzyce, 3M-Sobótka) Ela Kościk – (4 razy 1M-Legnica, 2M- Krynica, 3M – Bojadła, 3M-Kunice)Tomek Raczko (2M- Bolesławiec)

48 razy podium w kategorii – Krzysiek Wiśniowski (3 razy – 3M-Trzemeszno, 3M- Sobótka, 3M-Polkowice) Krzysiek Tschirch (4 razy – 1M-Poznań, 1M- Kobierzyce, 1M-Jakuszyce, 2M-Sobótka)Kamil Makoś (2 razy -1M-Sobótka, 3M-Krynica)Magda Samotyja (dwa razy – 1M- Szczecin, 2M- Nowa Sól) Czerniak Paweł (5razy – 1M- Cieplice, 1M- Szklarska Poręba, 2M-Boguszów-Gorce, 2M – Jedlina Zdrój, Sobieszów) Ela Kościk (4 razy -1M-Legnica, 1M-Kunice, 2M-Wrocław, 3M-Krynica)Bożena Kozak-Sroka (2 razy – 1M-Berlin, 1M-Wleń)Paulina Janik (4 razy – 1M- Wleń, 1M- Sobieszów, 2M -Jedlina Zdrój, 3M-Szklarska Poręba) Beata Lupa (3 razy 1M- Giżycko, 2M -Krapkowice, 2M-Suwałki) Ania Haładewicz(1M – Bystrzyca) Rysiek Tarłowski (8 razy – 1M- Jelenia Góra, 1M-Bolków, 1M-Warszawa, 1M-Marki, 2M – Bolesławiec, 2M- Warszawa, 3M-Złotoryja, 3M-Jawor) Ania Wyszowska (1M- Kobierzyce) Tomek Raczko (1M – Bolesławiec) Asia Miler (2 razy – 1M-Miłkowice, Siechnice) Tomek Szajda (2 razy – 3M-Strzałowo, 3M-Ostrzeszów) Krzysiek Sudomlak (1M-Świerzawa) Jadzia Ostrowska (dwa razy – 2M-Kunice, 3M- Szklarska Poręba)Michał Walski (3M- Jawor)

35 razy pobijaliśmy rekordy życiowe – Paulina Janik (3 razy – półmaraton, 10km, maraton) Asia Miler (2 razy półmaraton, 5km)Andrzej Paczos (10km)Paweł Czerniak (10km) Krzysiek Tschirch (3 razy – 2 razy -10km, 3km) Michał Walski (3 razy -10km, 2 razy – półmaraton) Grzesiek Balul (10km) Ela Kościk (5 razy – 2 razy – półmaraton, 10km, 1km, 5km) Bożena Kozak-Sroka (10km) Beata Lupa (4 razy – 2 razy – 5km, 10km, półmaraton) Ania Wyszowska (5km) Romek Ziembicki (2 razy – 10km, półmaraton)Grzesiek Haładewicz (5km ) Ania Haładewicz (5km) Sławek Waszek (2 razy – półmaraton, maraton) Krzysiek Sudomlak (10km)Agnieszka Wysocka (10km) Kamil Makoś (10km)Krzysiek Wiśniowski (półmaraton)

16 rekordów klubu – Paulina Janik (3 razy – półmaraton, 10km, maraton) Beata Lupa (8 razy – 2razy – 10km, 3 razy – 5km, 1km, dwa razy – półmaraton)Rysiek Tarłowski (maraton) Patryk Łukaszewski (maraton)Ania Wyszowska (5km) Kamil Makoś (2 razy -10km, 1km)

Brązowy medal Mistrzostw Polski Seniorów w biegu górskim na krótkim dystansie – Ania Wyszowska

5 miejsce w Mistrzostwach Polski na 5km Beata Lupa

6 miejsce w Mistrzostwach Polski w półmaratonie Beata Lupa

Złoty Medal halowych Mistrzostw Polski weteranów na 3000m – Kamil Makoś

Złoty Medal Mistrzostw Polski weteranów na 5km – Rysiek Tarłowski

Złoty Medal Mistrzostw Polski Masters na 10km – Kamil Makoś 

Srebrny Medal Mistrzostw Polski Master na 10km – Krzysiek Wiśniowski

Srebrny Medal Mistrzostw Polski Master na 10km – Ela Kościk

Brązowy medal halowych Mistrzostw Polski weteranów na 3000m – Krzysiek Wiśniowski

Złoty medal Mistrzostw Polski żołnierzy w półmaratonie w kat. M-35 Kamil Makoś

Brązowy medal Mistrzostw Polski żołnierzy w półmaratonie w kat. M-35 Krzysiek Wiśniowski

2 Miejsce w klasyfikacji końcowej Grand Prix Trzemeszna i 1M w kategorii Tomek Szajda

2 Miejsce drużynowo – Rekordowa (Dawniej -Maniacka dziesiątka)

3 Miejsce drużynowo – Półmaraton ” Bitwy pod Legnicą”

6 – pokonanych maratonów – Sławek Waszek ( Zimowy Maraton Ślężański, Wrocławski ) Paulina Janik (Mediolan) Rysiek Tarłowski (Warszawa) Patryk Łukaszewski (Londyn) Tomek Wypych (Kraków)

13 – pokonane Ultra – Paweł Czerniak (3 razy -Szczawnica, Chojnik, 7 Dolin), Ula Kaczmarczyk (Szczawniaca) , Sławek Waszek (3 razy – Szczawnica, Lądek Zdrój, Jakuszyce)Paulina Janik (3 razy- Chojnik, Karkonoski, 7 Dolin ) Tomek Raczko (ultra 70 Chojnik) Tomek Wypych (2 razy -ultra 70 Chojnik, Jakuszyce )