Search Menu

Osiągnięcia 2019

Nasze osiągnięcia w 2019r.

80 razy podium Open. Kamil Makoś (Trzynaście razy 1M-Toruń, 1M-Świętoszów, 1M-Sulechów, 1M-Wleń, 1M-Bolesławiec, 1M-Złotoryja, 1M-Gryfów Śląski, 1M-Siekierczyn, 2M-Toruń, 2M-Jelenia Góra, 2M-Nowa Sól, 2M-Namysłów, 3M-Bolesławiec) Tomek Szajda (Dwa razy 1M-Dąbrowa, 2M- Strzałkowo)Krzysiek Wiśniowski (Siedem razy – 1M-Wrocław, 1M-Świętoszów, 1M-Bolesławiec, 1M-Kunice, 2M-Sulechów, 2M-Polkowice, 2M-Łukaszów)Beata Lupa (Dwanaście razy – 1M- Świętoszów, 1M-Kraków, 1M-Wleń, 1M-Złotoryja, 1M-Mielnik, 1M-Suwałki, Żagań, 2M-Bydgoszcz, 2M-Cienin, 3M-Sulechów, 3M-Ludwikowice Śląskie, 3M-Poznań)  Paweł Czerniak (Cztery razy – 1M-Kowary, 1M- Karpacz, 3M-Karpacz, 3M-Szklarska Poręba) Ania Wyszowska (Pięć razy – dwa razy – 1M -Kąty Wrocławskie, 2M-Kąty Wrocławskie, dwa razy 3M-Strzegom, Wrocław) Krzysiek Tschirch (Sześć razy – 1M – Kamienna Góra, 1M-Złotoryja, 1M-Wleń, 1M-Jakuszyce, 1M-Jelenia Góra, 2M-Wleń) Teresa Krajewska-Wiśniak (Dziewięć razy -1M- Cieplice, 1M-Kobierzyce, 1M- Kamienna Góra, 1M-Krynica, 1M-Jelenia Góra, 2M-Złotoryja, 2M-Wleń, 2M-Jakuszyce, 3M-Wleń) Małgosia Moczulska (Pięć razy 1M-Mietków, 1M-Boguszów Gorce, 1M-Sobótka, 2M-Wałbrzych, 3M-Sobieszów) Durkalec Jagoda (Pięć razy 1M-Legnica, 1M-Bolków, 2M-Kobierzyce, 3M-Złotoryja, 3M-Jakuszyce) Patrycja Bosiak (Trzy razy- 1M- Czerna, 2M Głuchołazy, 3M-Lubliniec) Rysiek Tarłowski (Trzy razy 1M-Jelenia Góra, 1M-Cieplice, 3M-Rybnica) Sławek Waszek (3M-Trzebnica) Martyna Proska (3M- Wleń) Michał Michałków (1M-Mielnik) Łukasz Szopa (3M-Lwówek) Robert Tylicki (3M-Leszno)Łukasz Klatka (3M-Jelenia Góra)

91 razy w kategorii – Rysiek Tarłowski (Siedem razy 1M-Wiązowna, 1M-Nowogrodziec, 1M-Rybnica, 1M-Leśna, 1M-Jelenia Góra, 1M-Lubawka, 2M-Lubin) Kamil Makoś (Trzy razy -1M-Złotoryja, 1M-Ludwikowice Śląskie, 3M-Poznań) Beata Lupa (Pięć razy – 1M-Złotoryja, Żagań, 2M-Ludwikowice Śląskie, 3M-Poznań, 3M-Gniezno) Paulina Janik (2M- Wrocław) Małgosia Moczulska (Dziesięć razy – 1M-Wałbrzych, 1M-Krynica, 1M-Sobótka, 1M-Świdnica, 2M-Sobótka, 2M-Grodzisk Wlkp, 2M-Sobieszów, 2M- Lubin, 3M-Warszawa, 3M-Wałbrzych) Teresa Krajewska-Wiśniak (Jedenaście razy – 1M-Sobótka, 1M-Złotoryja, 1M-Jakuszyce, 1M-Krynica, 1M-Zbąszyń, 1M-Lubin, dwa razy 1M-Jelenia Góra, 1M-Wleń, 2M-Rybnik, 3M-Sobótka,) Robert Tylicki (Pięć razy – 1M, Wolsztyn, 1M-Leszno, 2M-Prusice, 2M-Gostyń, 2M-Kobierzyce) Ania Wyszowska (Cztery razy – 1M-Kąty Wrocławskie, 1M-Kamienna Góra, 1M-Mieroszów, 1M-Świerki) Jagoda Durkalec (Cztery razy 1M – Kamienna Góra, 1M-Wleń, 2M Wrocław, 3M-Jakuszyce) Ela Kościk (Sześć razy – 1M-Kunice, 1M- Jerzmanowa, 2M-Wrocław, 3M-Nowa Sól, 3M-Jakuszyce, 3M-Legnica) Martyna Proska (Dwa razy – 1M-Cieplice, 3M-Wleń) Paweł Czerniak (Cztery razy – 1M-Cieplice, 1M-Szczawnica, 2M-Szklarska Poręba, 3M-Sobótka) Sylwia Tomczak -(Trzy razy- 1M-Dobra Szczecińska, 2M-Cienin, 3M-Gryfino)Patrycja Bosiak (Dwa razy- 1M-Zamość, 2M-Góra) Krzysiek Tschirch (Trzy razy – 1M-Bamberg, 1M-Sobótka, 1M-Jakuszyce) Agnieszka Grygiel  (Trzy razy -1M-Tarchlice, 2M- Mietków, 2M-Siechnice)Tomek Szajda (Cztery razy -1M-Poznań, 2M-Tarnowo Podgórne, 2M- Swarzędz, 2M-Janikowo) Sławek Waszek (2M-Trzebnica) Krzysiek Wiśniowski (Dwa razy – 1M-Polokowice, 1M-Kunice) Gabrysia T0łwińska-Trzeciak (Dwa razy -2M- Gryfów, 2M-Legnica) Krzysiek Sudomlak (2M-Świerzawa) Łukasz Klatka (1M-Prusice) Paweł Wiśniewski (3M-Sobieszów) Mirosława Przyłuska (3M-Radków) Łukasz Szopa (2M- Wieruszów) Strucki Jacek (Dwa razy – 1M-Wrocław, 3M- Środa Śl) Jadzia Ostrowska (3M-Legnica) Maciej Pietrucha (2M-Jelenia Góra)

48 razy pobijaliśmy rekordy życiowe: Krzysiek Tschirch (cztery razy – dwa razy 1km, 3km,10km) Małgosia Moczulska (dwa razy – półmaraton, maraton) Janik Paulina (dwa razy -5km, 10km) Paczos Andrzej (cztery razy -3km, 5km i dwa razy 10km) Kamil Makoś (3km) Krzysiek Wiśniowski (dwa razy-5km,10km) Lupa Beata (cztery razy- dwa razy – 1km, 10km, 21km) Michał Michałków (10km) Ela Kościk (cztery razy -1km, 3km, 10km, maraton) Sylwia Chmielewska (Dwa razy -10km) Jadzia Ostrowska (Dwa razy -10km) Gabrysia Tołwińska-Trzeciak (Trzy razy – dwa razy -10km, półmaraton) Paweł Czerniak (półmaraton) Teresa Krajewska-Wiśniak (cztery razy – trzy razy 10km, półmaraton) Sylwia Tomczak (półmaraton) Jagoda Durkalec (trzy razy – dwa razy 3km, półmaraton) Krzysiek Sudomlak (5km) Martyna Proska (5km) Patrycja Bosiak (Dwa razy -10km) Maciej Pietrucha (Trzy razy – dwa razy – 10km, półmaraton) Paweł Wiśniewski (10km)

8 rekordów klubu – Beata Lupa (pięć razy – dwa razy-1km,10km, 21km, maraton) Kamil Makoś (3km) Krzysiek Tschirch (1km) Durkalec Jagoda (3km)

Srebrny medal Mistrzostw Polski w biegu ulicznym 5km – Beata Lupa

Brązowy medal Mistrzostw Polski w biegu ultra 58km – Czerniak Paweł

Trzecie miejsce Poznań maraton – Beata Lupa

Srebrny medal Mistrzostw Świata Masters -10km – Kamil Makoś

Złoty medal halowych Mistrzostw Polski Masters 3000m – Kamil Makoś

Złoty medal Mistrzostw Polski Masters -10km – Teresa Krajewska-Wiśniak

Złoty medal Mistrzostw Polski Masters  w biegu ultra – Małgosia Moczulska 

Złoty medal Mistrzostw Polski Masters w biegu górskim – Kamil Makoś

Złoty medal Mistrzostw Polski żołnierzy w maratonie – Beata Lupa

Złoty medal Mistrzostw Polski żołnierzy w crossie – Kamil Makoś

Srebrny medal Mistrzostw Polski żołnierzy w crossie – Krzysiek Wiśniowski

Brązowy medal Mistrzostw Polski żołnierzy w crossie – Beata Lupa 

Brązowy medal Mistrzostw Polski policjantów na 10km- Patrycja Bosiak 

62 Pozycja na Mistrzostwach Świata w biegu górskim – Paweł Czerniak

79 Pozycja na Mistrzostwach Świata w biegu górskim na długim dystansie – Paweł Czerniak

Czwarte miejsce w Mistrzostwach Polski w biegu górskim na długim dystansie – Paweł Czerniak

Czwarte miejsce w Mistrzostwach Polski w półmaratonie – Beata Lupa

Siódme miejsce w Mistrzostwach Polski w biegu górskim na krótkim dystansie – Krzysiek Tschirch

2 Miejsce drużynowo -Recordowa w Poznaniu

1Miejsce drużynowo – Półmaraton Jeleniogórski

Przebiegnięte maratony: Tomek Wypych (Dwa razy – Praga, Ateny) Małgosia Moczulska (Dwa razy -Warszawa, Sobótka) Rysiek Tarłowski (Warszawa) Agnieszka Grygiel (Berlin) Lupa Beata (Poznań) Ela Kościk (Frankfurt) Ania Haładewicz (Frankfurt) Ania Kilmek (Nicea)

Pokonane ultra: Paweł Czerniak (Szklarska Poręba)Małgosia Moczulska (Dwa razy – Sobieszów, Krynica) Tomek Wypych (Jakuszyce)

 

 

Wiązowna, Toruń, Dąbrowa, Wrocław, Poznań, Szczecin, Szklarska Poręba, Świętoszów, Sobobótka, Kraków, Kowary, Prusice, Żnin, Kąty Wrocławskie, Gniezno, Warszawa, Brzeg, Bydgoszcz, Gostyń, Jelenia Góra, Sulechów, Nowa Sól, Szczawnica, Dobra Szczecińska, Janowiec Wlkp, Strzelce Krajeńskie, Września, Wleń, Mieroszów, Wałbrzych, Zamość, Gryfino, Bolesławiec, Mietków, Jedlina Zdrój, Tarnowo Podgórne, Chodzież, Iława, Złotoryja, Trzebnica, Wolsztyn, Polkowice, Swarzędz, Gryfów Ślaski, Jelcz-Laskowice, Siechnice, Zgorzelec, Siekierczyn, Łukaszów, Grodzisk Wlkp, Nowogrodziec, Smolec, Świdnica, Kietrz, Świerzawa, Strzałkowo, Środa Wlkp, Karpacz, Rybnik, Mielnik, Cienin, Boguszów-Gorce, Janikowo, Rybnica, Suwałki, Ludwikowice Śląskie, Jakuszyce, Sobieszów, Oława, Kunice, Namysłów, Góra, Krynica, Piła, Świeradów Zdrój, Głuchołazy, Radków, Wieruszów, Suchy Las, Cieplice, Zbąszyń, Środa Śląska, Rudawy Janowickie, Tarchlice, Lwówek, Bolków, Leśna, Koło, Ostrów Wlkp, Krośnice, Walim, Jawor, Lubin, Leszno, Świdnica Śląska, Kościan, Świerki, Luboń, Jerzmanowa, Żagań, Lubawka -101 Bamberg, Praga, Miranda do Corvo, Barcelona, Chamonix, Madoc, Bruksela, Berlin, Saint-Andre, Frankfurt, Nicea, Ateny, Villa La Angostura, ??