Search Menu

Osiągnięcia 2019

Nasze osiągnięcia w 2019r.

31 razy podium Open. Kamil Makoś (Osiem razy 1M-Toruń, 1M-Świętoszów, 1M-Sulechów, Wleń, 1M-Bolesławiec, 2M-Toruń, 2M-Jelenia Góra, 2M-Nowa Sól) Tomek Szajda (1M-Dąbrowa) –Krzysiek Wiśniowski (Cztery razy – 1M-Wrocław, 1M-Świętoszów, 1M-Bolesławiec, 2M-Sulechów)Beata Lupa (Pięć razy – 1M- Świętoszów, 1M-Kraków, 1M-Wleń, 2M-Bydgoszcz, 3M-Sulechów)  Paweł Czerniak (Dwa razy – 3M-Karpacz, 1M-Kowary) Ania Wyszowska (2M-Kąty Wrocławskie) Krzysiek Tschirch (Dwa razy – 1M – Kamienna Góra, 2M-Wleń) Teresa Krajewska-Wiśniak (Cztery razy -1M- Cieplice, 1M, 1M-Kobierzyce, – Kamienna Góra, 3M-Wleń) Małgosia Moczulska (1M-Mietków, 2M-Wałbrzych) Durkalec Jagoda (2M-Kobierzyce) Patrycja Bosiak (1M- Czerna)

32 razy w kategorii – Rysiek Tarłowski (1M-Wiązowna) Kamil Makoś (3M-Poznań) Beata Lupa (Dwa razy – 3M-Poznań, 3M-Gniezno) Paulina Janik (2M- Wrocław) Małgosia Moczulska (Trzy razy – 1M-Wałbrzych, 2M-Sobótka, 3M-Warszawa) Teresa Krajewska-Wiśniak (Dwa razy – 1M-Sobótka, 3M-Sobótka,) Robert Tylicki (Trzy razy – 2M-Prusice, 2M-Gostyń, 2M-Kobierzyce) Ania Wyszowska (Trzy razy – 1M-Kąty Wrocławskie, 1M-Kamienna Góra, 1M-Mieroszów) Jagoda Durkalec (Trzy razy 1M – Kamienna Góra, 1M-Wleń, 2M Wrocław) Ela Kościk (2M-Wrocław) Martyna Proska (1M-Cieplice) Paweł Czerniak (Trzy razy – 1M-Cieplice, 1M-Szczawnica, 3M-Sobótka) Sylwia Tomczak -(Dwa razy- 1M-Dobra Szczecińska, 3M-Gryfino)Martyna Proska (3M-Wleń) Patrycja Bosiak (1M-Zamość) Krzysiek Tschirch (Dwa razy – 1M-Bamberg, 1M-Sobótka) Agnieszka Grygiel – (2M- Mietków)Tomek Szajda (2M-Tarnowo Podgórne)

23 razy pobijaliśmy rekordy życiowe: Krzysiek Tschirch (trzy razy – 1km, 3km,10km) Małgosia Moczulska (dwa razy – półmaraton, maraton) Janik Paulina (dwa razy -5km, 10km) Paczos Andrzej (trzy razy -3km i dwa razy 10km) Kamil Makoś (3km) Krzysiek Wiśniowski (dwa razy-5km,10km) Lupa Beata (dwa razy-10km, 21km) Michał Michałków (10km) Ela Kościk (10km) Sylwia Chmielewska (10km) Jadzia Ostrowska (10km) Gabrysia Tołwińska-Trzeciak (półmaraton) Paweł Czerniak (półmaraton) Teresa Krajewska-Wiśniak (10km)Sylwia Tomczak (półmaraton)

4 rekordy klubu – Beata Lupa (trzy razy – 1km,10km, 21km Beata Lupa) Kamil Makoś (3km)

Srebrny medal Mistrzostw Świata Masters -10km – Kamil Makoś

Złoty medal halowych Mistrzostw Polski Masters 3000m – Kamil Makoś

Złoty medal Mistrzostw Polski żołnierzy w crossie – Kamil Makoś

Srebrny medal Mistrzostw Polski żołnierzy w crossie – Krzysiek Wiśniowski

Brązowy medal Mistrzostw Polski żołnierzy w crossie – Beata Lupa 

Czwarte miejsce w Mistrzostwach Polski w biegu górskim na długim dystansie – Paweł Czerniak

Siódme miejsce w Mistrzostwach Polski w biegu górskim na krótkim dystansie – Krzysiek Tschirch

2 Miejsce drużynowo -Recordowa w Poznaniu

1Miejsce drużynowo – Półmaraton Jeleniogórski

Przebiegnięta maratony: Tomek Wypych (Praga)

 

 

Barcelona, Wiązowna, Toruń, Dąbrowa, Wrocław, Poznań, Szczecin, Szklarska Poręba, Świętoszów, Sobobótka, Kraków, Kowary, Prusice, Żnin, Kąty Wrocławskie, Gniezno, Warszawa, Brzeg, Bydgoszcz, Gostyń, Jelenia Góra, Sulechów, Nowa Sól, Szczawnica, Dobra Szczecińska, Janowiec Wlkp, Strzelce Krajeńskie, Września, Wleń, Mieroszów, Wałbrzych, Zamość, Gryfino, Bolesławiec, Mietków, Jedlina Zdrój, Tarnowo Podgórne, Chodzież, Bamberg, Praga,