Search Menu

Osiągnięcia 2020

Nasze osiągnięcia w 2020r.

30-Razy  OpenKrzysiek Tschirch (Pięć razy – dwa razy 1M-Legnica, 1M-Lubawka, 2M-Bolesławiec, 3M-Krynki), Jagoda Durkalec (Siedem razy – 1M-Legnica, 1M-Węgliniec, 2M-Rudawy Janowickie, 2M- Żarów, 2M- Strzelin, 3M-Kunice, 3M-Sobieszów) Łukasz Klatka (Dwa razy 2M-Legnica, 3M-Legnica), Lupa Beata (Trzy razy – 1M-Bolesławiec, 2M- Wrocław, 3M-Wiązowna) Małgosia Moczulska (1M- Świdnica) Paweł Czerniak (Cztery razy – 1M Święcko, 1M Mieroszów, 1M-Cisna, 2M- Karłów) Ela Kościk (Dwa razy -1M- Legnica, 2M Chocianów) Michał Michałków (2M-Legnica) Kinga Gomołysek (Trzy razy – 1M-Legnica, 1M-Lądek Zdrój, 1M-Radków) Łukasz Szopa (1M- Jakuszyce) Krzysiek Wiśniowski (2M-Bolesławiec)

30 Razy w kat. Kościk Ela (1M-Legnica ), Sylwia Chmielewska (dwa razy -1M-Legnica, 1M-Jakuszyce), Jadzia Ostrowska (2M-Legnica) Jagoda Durkalec (cztery razy – 1M-Janowickie, 1M-Kunice, 1M-Sobieszów, 3M-Jakuszyce) Paweł Wiśniewski (1M- Rudawy Janowickie) Maciej Pietrucha (pięć razy – 2M-Jakuszyce, 2M- Żarów, 3M-Rudawy Janowickie, 3M Święcko, 3M Poznań) Rysiu Tarłowski (1M-Wiązowna) Ania Klimek (3M-Riom Limagne) Patrycja Bosiak (1M-Wrocław) Krzysiek Tschirch (2M-Wrocław) Paweł Czerniak (trzy razy – 1M- Święcko, 1M-Karłów, 3M-Ludwikowice Śląskie) Gabrysia Tołwińska-Trzeciak (dwa razy -1M-Września, 2M- Żarów) Łukasz Szopa (dwa razy 1M- Jakuszyce, 2M-Cisna) Kasia Urban (3M-Poznań) Andrzej Lota (1M- Kunice) Michał Michałków (1M-Żarów) Tomek Szajda (1M- Września) Edyta Adamczyk (1M- Września)

 

 

Rekordy klubu

Sześć rekordów klubu – Krzysiek Tschirch – dwa razy 1km, 5km  Bosiak Patrycja -3km, Kinga Gomołysek-3km, Lupa Beata -3km

Rekordy życiowe :

Trzydzieści cztery razy   –Krzysiek Tschirch siedem razy – dwa razy – 1km, dwa razy – 3km, 5km, 10km, 2km) Patrycja Bosiak (dwa razy – 3km, 10km) Michał Michałków (trzy razy – 1km, 3km, 5km) Sylwia Chmielewska (dwa razy – 1km, 10km) Szopa Łukasz – (3km) Łukasz Klatka (cztery razy – 1km, 2km, 3km, 5km) Maciek Pietrucha (cztery razy – 3km, dwa razy – 5km – 10km) Gabrysia Tołwińska-Trzeciak (dwa razy – 5km) Kinga Gomołysek (3km) Beata Lupa (3km) Rysiu Tarłowski (5km) Edyta Adamczyk ( dwa razy – 5km) Jagoda Durkalec (dwa razy – 5km) Jan Kaczor (5km) Michał Ilkiewicz ( 5km )

Brązowy medal Mistrzostw Polski w biegu górskim na krótkim dystansie – Krzysiek Tschirch

Piąte miejsce w Mistrzostwach Polski w biegu alpejskim – Krzysiek Trschirch

Brązowy medal Mistrzostw Polski Masters w biegu alpejskim – Paweł Czerniak

Świdnica, Legnica, Rudawy Janowickie, Wiązowna, Wrocław, Włocławek, Lubawka, Lądek Zdrój, Września, Święcko, Karłów, Ludwikowice Śląskie, Kowary, Poznań, Kunice, Jakuszyce, Sobieszów, Żagań, Zielona Góra, Toruń, Słupca, Środa Wlkp,  Radków, Strzelin, Szreniawa, Chocianów, Supraśl, Krynki, Chodzież, Świeradów Zdrój, Żarów, Prusice, Mieroszów, Węgliniec, Cisna, 35?

Riom Limagne (Francja)

7 – pokonane ultra – Paweł Czerniak (dwa razy – Karłów, Cisna) Paweł Wiśniewski (dwa razy – Lądek Zdrój, Sobieszów) Łukasz Szopa (trzy razy – Rajcza, Jakuszyce, Cisna) Kinga Gomołysek ( Lądek Zdrój )