Search Menu

14 Razy !!!

17 września 2018

Za nami kolejny weekend biegowy i ponownie z sukcesami, ale jakimi to niebawem. Teraz powróćmy jeszcze raz do Krynicy gdzie aż 14 razy stawaliśmy na podium!!! O części tych sukcesów, czyli Pauliny, Eli, Krzyśka (młodego) i Sylwii było można poczytać we wcześniejszych relacjach. Teraz trzeba przypomnieć o tym, czego dokonali pozostali klubowicze 🙂 Otóż w życiowej dyszce w niesamowicie mocnej obsadzie i stawce dwóch tysięcy biegaczy, gdzie rozgrywane były Mistrzostwa Polski Masters fantastycznie spisali się nasi panowie. Kamil wywalczył tytuł Mistrza Polski, a Krzysiek tytuł v-ce!!!

Adam wracający po chorobie dobiegł w czasie nieco powyżej 42 min, a Jacek zanotował również mały sukces plasując się na 10 pozycji w swojej kat. Na najdłuższym dystansie festiwalowego weekendu, czyli 100km oprócz Pauliny mieliśmy jeszcze Pawła, który przyjechał walczyć o pierwszą dziesiątkę, a zdaniem trenera nawet o pierwszą ósemkę. Niestety mimo bardzo dobrej dyspozycji Paweł nie mógł nawiązać walki z czołówką, ponieważ ogromny ból kolana nie pozwolił na walkę w stu procentach. Były nawet myśli, aby wycofać się, ale ostatecznie zwyciężył duch walki i Paweł postanowił ukończyć ten niesamowicie ciężki bieg. Ostatecznie miejsce na mecie to 19 i 4 w kat.

Na dystansie 22km czyli „Runek” bo tak nazywał się kolejny górski bieg obok Sylwii wystartowały jeszcze Ula i Asia, a chwilę później na dziesięć razy krótszym biegu czyli ściany płaczu na Jaworzynę oprócz naszego zwycięzcy pobiegł jeszcze Adam i debiut wypadł bardzo dobrze 🙂 Na dystansie 15km w pierwszy dzień Asia wywalczyła 6 miejsce open a Grzesiu 30 🙂

W „Nocnej siódemce” wystartowała Jadzia zajmując 5 miejsce w swojej kat. I na koniec Kamil tym razem w sprinterskim biegu, bo tylko na 1km zajął 2 miejsce open. To był odlotowy weekend w którym odnieśliśmy bardzo duży sukces sportowy, ale też to, że mogliśmy spędzić go razem 🙂 Była zabawa i emocje, było wspólne wspieranie się i dopingowanie. To musiało się udać i może za rok ponownie to powtórzymy ?