Udany Weekend

Jakże udany był dla nas miniony weekend, kiedy to nasi chłopcy wskakiwali na podium, aż trzy razy! Początek dobrej passie dał Patryk Łukaszewski, który wystartował na pięć km w Dąbrowie. Co prawda Patryk nie był zadowolony z uzyskanego czasu, ale trzeba powiedzieć, że warunki tego dnia nie były najlepsze. Dlatego tym bardziej trzeba cieszy się z osiągniętego rezultatu.

Następnego dnia, czyli w niedzielę w całej Polsce i w kilku zagranicznych miastach były rozgrywane biegi ku pamięci „ Żołnierzy Wyklętych” pod nazwą „Tropem Wilczym” Tutaj mieliśmy trójkę naszych reprezentantów, którzy startowali w Wałbrzychu, Kowarach i Lubiniu. Kamil Makoś, który w ostatnim czasie jest w bardzo dobrej dyspozycji wygrał bez większych problemów edycję w Wałbrzychu. Tak samo było z Krzyśkiem Tschirchem, który odniósł sukces wygrywając w Kowarach. Natomiast Grzesiek Balul wystartował w Lubiniu i jak sam podkreślał przebiegł cały dystans na luzie.

Teraz czeka nas jeden z najbardziej wyczekiwanych biegów, czyli „Maniacka dziesiątka” w Poznaniu na którą, wybieramy się prawie wszyscy. Drugim biegiem gdzie się pojawimy, będzie „Wroactiv 10km” we Wrocałwiu.