Aktualności

Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy – Oj działo się 🙂

Oczywiscie nie mogło na tej imprezie zabraknąć Górali KRT! Na dłuższym dystansie – Chojnik Maratonu wystartował: Paweł – który z czasem 3:45,12 wygrał zawody na tym dystansie!!! Gratulacje Paweł !!! Na nieco krótszym dystansie 29 km, czyli Półmaratonu z Górką wystartowali: Kinga – która z czasem 3:00,39, wygrała zawody na

JESIENNE STARTY CZAS ZACZĄĆ!

Na starcie w Poznaniu na dyst. 5 km w 8. Nocnej Rekordowej Piątce nie mogła zabraknąć naszych „ścigaczy” I tak: Jagoda z czasem: 19.10 zajmuje 4 m-sce open kobiet!!! Krzysiek z czasem: 15:31 pewnie wygrywa całe zawody!!! Gratulujemy!

Mamy to!!! Vice Mistrzostwo Polski w biegu górskim Chudy Wawrzyniec na dystansie 82 km i rekord trasy. Paweł Czerniak, niezwykle skromny acz wielki człowiek, sportowiec, kolega. Już od czwartej rano, kiedy stanął na linii startu wiadomo było, że cel jest jeden. Zawalczyć o medal Mistrzostw Polski, najlepiej z najcenniejszego kruszcu.