Audi Q5 i lot balonem

Pierwsza cześć sezonu powoli zbliża się ku końcowi, my jednak nie zwalniamy tempa i startujemy nie tracąc formy. Tym razem za cele obraliśmy sobie bieg górski w Świeradowie Zdroju, bieg firmowy w Mietkowie i sztafety w stolicy. Zacznijmy od tych ostatnich gdzie Kamil i Krzysiek brali udział w sztafetach firmowych, ale też w indywidulanej klasyfikacji, w której odegrali czołowe role. Kamil wygrał, a Krzysiek zajął trzecie miejsce, a cała sztafeta z naszymi chłopakami wygrała bezapelacyjnie. Dorzucając do tego nagrody w postaci nowego Audi Q5, co prawda tylko na weekend 😉 i lotu balonem, to wyjazd do stolicy uznajemy za bardzo udany.

Dodajmy, że spikerem w tej imprezie był nasz rozgadany Tomek 🙂

Również w biegu firmowym, ale w Mietkowie wzięła udział Asia, która tym razem reprezentowała swojego pracodawcę, dostając klubową przepustkę 🙂  Bieg w deszczu i wietrze, a wynik w porównaniu z poprzednim rokiem poprawiony o pięć minut!

Za rok będzie trzeba ponegocjować z jej szefostwem 😉

Natomiast na starcie w Świeradowie stanęli Paulina z Krzyśkiem. Pierwsze dwa kilometry pod górę, a potem praktycznie w dół do samej mety. Paulina odniosła zdecydowane zwycięstwo i umocniła swoją pozycję w lidze a Krzysiek, mimo, że to bieg górski, zanotował najlepszy wynik na 10 km w tym sezonie.

Tutaj mieliśmy jeszcze jedno podium – na trzeciej pozycji w śród dzieci dobiegła córka Krzyśka – gratki dla małej biegaczki i oczywiście taty.

  Walczymy dalej 🙂 🙂 🙂