Mamy medal Mistrzostw Polski Seniorów !!!

Mamy pierwszy w historii naszego Teamu medal Mistrzostw Polski seniorów!!! Autorką tego sukcesu jest nasza niesamowicie utalentowana Ania Wyszowska 🙂 W sobotę w Sobótce rozgrywane były Mistrzostwa Polski w biegu górskim na krótkim dystansie. Kto tam biegał to wie, co to oznacza, ponad 500m przewyższenia na tak krótkim odcinku. Wbiegnięcie na szczyt Ślęży wymaga nie tylko dobrego przygotowania, ale też mocnego charakteru. Na dodatek tego dnia panowała letnia pogoda, która tylko utrudniała zadanie wszystkim. Na punkcie pomiarowym Ania zameldował się na czwartym miejscu, ale chwilę później przesunęła się na miejsce trzecie, którego już nie oddała do samego końca. To ogromny sukces Ani tym bardziej, że Ania jest jeszcze juniorką! Mamy, zatem w Teame duży skarb 🙂

Równie udany start zanotował Krzysiek Tschirch, który również jest juniorem a walczył z seniorami ramię w ramię. Z każdym kilometrem przesuwał swoją lokatę, kończąc ostatecznie na jedenastym miejscu Open i drugim w swojej kategorii.

Te sukcesy naszej młodzieży zasługują na jeszcze większe uznanie gdyż obydwoje debiutowali w takiej randze zawodów 🙂 Wielkie brawa.

W biegu tym mieliśmy jeszcze Sylwie Chmielewską, Jadzie Ostrowską i Sławka Waszka. Nasze panie zajęły solidarnie piąte lokaty w swoich kategoriach, a Sławek Waszek 27 open i 6 w kategorii.

Gratulacje dla całej piątki a jak było w innych startach, to już niebawem 🙂