MAMY TO – CZYLI PIERWSZY START W TYM SEZONIE !!!

Dzisiaj w Trzebnicy na crossowej trasie po raz pierwszy w tym sezonie  mieli okazję wystartować nasi zawodnicy, na co dzień ultrasy, nie mniej od czasu do czasu lubią się sprawdzić na szybszych odcinkachNa dystansie 10,3 km i 260 m przewyższenia wystartowali Paweł Czerniak i Łukasz Szopa. Obaj spisali się znakomicie. Trasa przełajowa, pagórkowata z licznymi podbiegami i zbiegami.   Z info od chłopaków wiemy, że warunki na trasie były dość trudne, dużo wody a miejscami jeszcze ślisko. Paweł wygrał w swojej grupie startowej ale ostateczne wyniki poznaliśmy dopiero po zakończeniu wszystkich grup startowych. I tak Paweł I msc. open i  I w kat. a Łukasz VIII open i I w kat. 
A tak relacjonuje to Łukasz:  „Co do biegu 🤔 warunki biegowe nie łatwe w parku na podbiegach i zbiegach sporo lodu i na drugim kole dołączyło błoto cześć trasy tam gdzie słońce sucha i było git reasumując 1.5 km git druga cześć ślisko i błoto 😁. Moje odczucia to zdecydowanie nie Mój dzień czułem się ciężki i bez mocy cieszę się że skończyłem 😂. Nie zawsze jest kolorowo ale tym większa we mnie determinacja do pracy i czekam na kolejny start żeby się odkuć 🤣
Tak to jest w bieganiu, nie zawsze tylko wygrana czy życiówka sprawia nam radość, czasem wygrana z samym sobą daje dużą dawkę satysfakcji. Tak kształtuje się charakter.  Brawo chłopaki !!!!