Nasze dziewczyny ambasadorkami Receptury Farmaceutów

Od kilku miesięcy Beata, od niedawna także Paulina  korzystają ze wsparcia firmy farmaceutycznej Receptura Farmaceutów, która zapewnia im suplementację w postaci Witaminy D, Magnesium Organicum oraz preparatu na stawy – Cartilago Complex.

Co do tej marki jest to profesjonalna linia suplementów diety, którą tworzą farmaceuci i które są przebadane przez Narodowy Instytut Leków. Produkty powstały w oparciu o aktualne dane epidemiologiczne mówiące o niedoborach witamin i minerałów u Polaków i są skomponowane tak by były dostosowane do potrzeb naszego społeczeństwa. Jak wiadomo podstawą jest dobra dieta ale nie wszystko jesteśmy w stanie zapewnić sobie pożywieniem więc suplementy są jak najbardziej wskazane w ciężkich treningowych okresach.

Beata osobiście widzi efekty stosowania tych suplementów i  krótko podsumowuje jednym zdanie, ale jakże wymownym 🙂 Październik był bardzo intensywnym startowo miesiącem a organizm zniósł to wyjątkowo dobrze. Nie było zmęczenia po zawodach czy zakwasów co wiąże ze stosowaniem magnezu i Wit D. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy i ze spokojnym sumieniem mogę polecić 🙂

My oczywiście również zachęcamy do zakupów tych suplementów 🙂