ŚWIATOWE KLIMATY

Przyzwyczailiśmy się już do weekendowych emocji a tych nam nie brakuje, kiedy zawodnicy rozbijają bank i to nie tylko w Polsce. Sobotnie przedpołudnie upłynęło Jagodzie, Jackowi i Jarkowi w zamkowych klimatach. W „Biegu z Zamkiem w Tle” w Bolkowie na dystansie 7 km Jagoda zajęła 2 miejsce open, Jacek 1 miejsce a Jarek linię mety osiągnął jako 5 zawodnik open i 1 w kategorii.

W biegu górskim na 22 km podczas ultra trail OHRID w Macedonii swój udział odnotował Łukasz, zajmując 6 miejsce open i 1 w kategorii. Dodatkowo miał niezwykłe towarzystwo bo razem z nim pobiegła zaprzyjaźniona z KRT żona Łukasza Ula, która była 4 w kategorii. Sam Łukasz opisał bieg jako niełatwy : „2.07.43 open 6 kat 1 ohrid ultra trail zaliczony. Mocne chłopaki byli, ciężko z nimi konkurować na ich ziemi 😁. Trasa wymagająca, ciężkie zbiegi podobne jak na Gran Canarii. Dzisiaj zabiła mnie duchota, strasznie tu było, wczoraj wieczorem przeszła burza a dzisiaj wyszło tak mocne słońce, że wszystko parowało. Reszta bardzo optymistyczna super podkład pod dalszą cześć sezonu w górach. Trzeba brać się do roboty Bieszczady czekają 😁👍. A tam łatwo skóry nie oddam.”

Tymczasem, trener po mocnych negocjacjach dał zielone światło na start Krzyśka w biegu „Do Kotła Łomniczki”. Z mocnego treningu a jednak Krzysiek potwierdził formę dobiegając do mety jako 1- wszy, pobijając przy tym rekord trasy o 34 sekundy.

Dopełnieniem dnia okazał się start Roberta w nocnym biegu ” o podkowę Racotu”na dystansie 5 km. Start o godzinie 22 w żaden sposób nie przeszkodził Robertowi aby potwierdzić swoją pozycję na pudle. 15 miejsce open i 3 w kategorii.

Gratulacje 😊