W dobrych humorach

W dobrych humorach rozpoczynamy kolejny sezon biegowy 2020. Ten z wiadomych przyczyn zapowiada się niezwykle ciekawie i zamiast pewnych startów mamy loterię, to jednak wierzymy, że wszystko zaraz wróci do normy i wszyscy będziemy cieszyć się startując w licznych biegach. Wczorajszy start naszej czwóreczki podczas Vroactiv wypadł bardzo obiecująco i wszyscy wrócili zadowoleni. Beata Lupa zajęła drugie miejsce open wśród pań ze swoim drugim wynikiem w historii 34:34. Beacie przypadło również drugie miejsce w klasyfikacji najlepszych polek.

Bardzo dobrze, pobiegła również Patrycja Bosiak, która poprawiła swój rekord życiowy grubo ponad minutę i na mecie uplasowała się jako szósta kobieta i pierwsza w kat. Czas 37:24.

Ostatnią z naszych pań była Sylwia Chmielewska, która także odnotowała rekord życiowy 48:38 zajmując czwartą lokatę w kat.

Teraz czas na panów, a właściwie jednego pana. Tym razem tylko Krzysiek Tschirch reprezentował naszą męską część Teamu i po dobrze przepracowanej zimie plany były takie, aby złamać 32 minuty. Zabrakło niewiele – czas na mecie to 32:09 co jest nowym rekordem Krzyśka. Siódme miejsce open i drugie w kat. Oczywiście niedosyt jest i pewnie Krzysiek w najbliższym czasie połamie kolejną barierę, ale teraz czas na unormowanie obowiązków w pracy za co trzymamy kciuki.

Swój mały sukces miał też nasz trener, który z nami i innymi podopiecznymi osiągnął liczbe 1000 rekordów życiowych. Tymczasem trenujemy dalej, a za tydzień widzimy się w Poznaniu. Troszkę nas tam będzie i mamy nadzieję, że radości z biegania nikomu nie braknie. Pozdrawiamy KRT.