WŚRÓD ULTRASÓW

Kolejny weekend rozpoczęty pod znakiem zawodów. Piaski powiat gostyński i XXXVI bieg im. Bojanowskiego to pierwszy z dzisiejszych startów, gdzie swój udział odnotował Robert. Kolejny raz podtrzymał swoją tradycję i nie zszedł z pudła. Tym razem 10 km pokonane w czasie 39:02 co pozwoliło zająć 21 msc open i 2 w kategorii.

Zabobrzańska Mila w Jeleniej Górze to kolejne zawody z udziałem naszych zawodników. Kasia wystartowała na dystansie ok. 5 km a Jarek dla odmiany na 10 km. Oboje wykonali zadanie wygrywając swoje biegi. Kasia na mecie osiągnęła czas 19:58 a Jarek 38:45

Największą niespodzianką dzisiejszych startów był udział Kasi w Festiwalu Biegowym Ultra Way w Rumii. Tu zawodnicy mieli do wyboru 5 dystansów, 10, 22, 50, 100 i 160 km. Każdy z biegów miał swoją nazwę. Kasia wybrała dystans 50 km pod wdzięczną nazwą Rześki Ranek. To był pierwszy i bardzo udany start na tak długim dystansie. Pokonanie trasy zajęło Kasi 7:11:26 co wystarczyło na zajęcie 16 lokaty open wśród kobiet i 9 w kategorii. Kasia, taka drobna kobieta a taka wielka duchem zawodniczka.

Wielkie brawa dla wszystkich a my czekamy na niedzielne starty.